Jūsu privātums
Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo servisu.
×
D&A Secrets
0
Preču grozs
Grozs ir tukšs
 1. Pirms lietot Interneta vietni https://dasecrets.lv (tālāk Vietne), lūdzam rūpīgi izlasīt šos noteikumus.
 2. Apmeklējot Vietni vai izmantojot tajā publicēto informāciju par produktiem vai pakalpojumiem, Jūs piekrītat šiem noteikumiem. Ja Jūs tiem nepiekrītat, lūdzam neapmeklēt un neizmantot Vietni, kā arī neizmantot piedāvātos pakalpojumus un informāciju.
 3. Katra Vietnes lietotāja pienākums ir regulāri pārlasīt šos noteikumus, lai būtu lietas kursā par izmaiņām.
 4. Jebkura Vietnē publicētā informācija ir SIA D&A Secrets īpašums. Ir aizliegts publiskot informāciju, brendus un logotipus, kuri tiek lietoti Vietnē, bez Vietnes īpašnieka atļaujas vai jebkuras cita veida atļaujas saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu.
 5. Katram lietotājam ir tiesības reģistrēties Vietnē tajā noteiktajā reģistrācijas kārtībā. Šajā gadījumā reģistrētais lietotājs apņemas neizpaust trešajām personām savus lietotāja datus. Ja Vietnē tiek veiktas rīcības no reģistrētā lietotāja profila, tiek uzskatīts, ka pats reģistrētais lietotājs tos veica.
 6. Mums ir tiesības aizliegt pieeju no jebkura profila, ja ir pamatojumi pieņemt jebkuru ļaunprātīgu darbību, ieskaitot mēģinājumus uzlauzt Vietni, pārslogot servera sistēmas, spamot utml. Šajā gadījumā mēs paturam tiesības vērsties tiesību aizsardzības orgānos ar atbilstošiem iesniegumiem.
 7. Uzsākot pasūtījumu noformēšanu, Jūs apstiprināt, ka esat iepazinušies ar šiem noteikumiem, kā arī ar informāciju no sadaļām Atgriešana un maiņa, Anonimitāte un konfidencialitātePiegādes cenas un noteikumi un Apģērbu izmēri.
 8. Mums ir tiesības vienpusēji atcelt distances pirkuma līgumu sekojošos gadījumos:
  1. Mēs konstatējām kļūdas un/vai nepilnības preces cenā vai aprakstā Vietnē pirms pasūtījuma maksas saņemšanas.
  2. Pircējs noformēja līgumu ļaunprātīgi, ar krāpšanu vai zem trešās personas ietekmes.
  3. Nav iespējas piegādāt pasūtīto preci.
  4. Vienas vai otrās puses zaudējumi ir pārāk lieli.
  5. Apmaksas ar bankas pārskaitījumu gadījumā mēs nesaņemam maksājumu mūsu kontā 3 darba dienu laikā pēc pasūtījuma veikšanas.
  6. Citos gadījumos, kas ir aprakstīti spēkā esošajā likumdošanā.
 9. Sūdzības un pretenzijas lūdzam sūtīt uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Visas sūdzības tiks izskatītas 14 dienu laikā no saņemšanas brīža.
 10. Pasūtījuma saņemšana tiek apstiprināta sekojoši: saņemot D&A Secrets ofisā – ar parakstu uz dokumenta, saņemot no kurjera ar parakstu uz kurjera elektroniskā termināla, saņemot izsniegšanas punktā ievadot kodu pasūtījuma saņemšanai. Pretenzijas par pasūtījuma nesaņemšanu, ja ir apstiprinājums, ka pasūtījums tika saņemts, ir nepamatotas.

TOP